Here are the nominated training times for 2019. Please work together to resolve where there is a clash.

 villa CP fields                           villa GW fields

 

6 Angelfish (AG) Thu GW4a 16:00-17:00 Mike Buckley
6 Barracudas Tue GW4a 16:30-17:00 Danny Speidel
6 Darts Thu GW4b 16:00-17:00 Sean Baker
6 Dolphins Wed GW4f 16:15-17:00 Tarlia Standing
6 Marlins Thu GW4g 16:00-17:00 Matt Birkwood
6 Orcas (AG)    
6 Morays    
6 Sea Lions Tue GW5a 16:30-17:15 Pat Flanagan
6 Stingrays Wed GW5a 16:00-16:45 Lucy Trease
     
7 Arcees (AG) Wed GW5b 16:00-17:00 Ava Crethar
7 Blasters Thu GW4f 16:00-17:00  Gary Kunz
7 Firestars (AG) Thu GW4e Ben Carruthers
7 Hotrods Thu GW4c 16:00-17:00 Stewart Hume
7 Infernos Tue GW4b 16:15-17:00 Mirek Oprzedek
7 Ironhides   Brett Anderson
7 Mirages Tue GW4c 16:00-17:00 Dane Smee
7 Smokescreens Tue GW4g 16:00-17:00 Kym Hosking
7 Sunstreakers   Hayley Cairns
     
8 Crocodiles   Drew Fox
8 Gators Wed GW4a16:15-17:15  Erin Beattie
8 Geckos Wed GW4b 16:30-17:30  Chad Mail
8 Komodos Thu GW3N 16:00-16:45 Pete Henwood
8 Dragons Wed GW5a 16:00-17:00 Ollie Blythe
     
9 Cockatoos Wed GW3N 16:00-17:00  
9 Condors Thu GW5a 16:15-17:15 Rachel & Mark Andryc
9 Eagles Thu GW5b 16:00-17:00 Stuart Arnison
9 Kestrals Tue GW5b 16:30-17:45 Andy Wright
9 Kookaburras Wed GW3N 16:00-17:00  
9 Swifts (AG) Wed GW4g 16:00-17:00 Emma Thrum
     
10 Devils Thu GW2S 16:45-17:45 Aaron Keen
10 Dingoes Thu GW2N 16:30-17:30 Liam Byrne
10 Echidnas Thu GW5c 16:00-17:00 Tom Ryzak
10 Platypuses (AG) Wed GW3S 16:15-17:00 Renee North
10 Wallabies Wed GW3N 17:00-18:00  
10 Wombats Fri GW2N 16:00-17:00 Dave Dillon
     
11 Bobcats Wed GW2N 16:30-17:30 Rock Molinari
11 Cougars Tue GW2S 16:00-17:30 Glenn Hargrave
11 Leopards (AG) Wed GW3N 17:00-18:00  
11 Pumas Wed GW2S 16:15-17:15 Craig Beare
11 Tigers Thu GW2N 16:30-17:30 Michael Barnes
     
12/1st Warriors Wed CP2S 16:00 17:30 Pete Weingarth
12/2nd Gladiators Wed CP1S 16:30 18:00 Drew Mumford
13/1st Bombers Tue CP2N 17:00 19:00 Mark Woolven
13/2nd Torpedoes Tue CP1S 16:30 18:00 Leyton Stevenson
14/1st Redbacks Wed GW3S 17:30 19:00 Grant Sinclair
14/2nd Hunstmen Tue GW3N 16:30 18:00 Will Ford
14/2nd Scorpions Tue GW3S 16:30 18:00 Rudy Pearce
15/1st Wizards Wed CP2S 18:30 20:00 Drew Mumford
15/2nd Thunderbolts Thu GW3S 16:30 18:00 Caelan Hickson
16/1st Taipans Tue CP2S 16:30 18:00 John Thomson
16/1st Taipans Thu CP2S 16:30 18:00 John Thomson
16/2nd Anacondas Thu CP2N 16:30 18:00 Chris Cassin
     
Girls 13 Red Devils Wed CP2S 17:30 18:30 Abbey Brown
Girls 14 Strikers Tue GW3N 17:45 19:00 Emily Wiltshire
     
Womens Prem Div Tue CP2S 18:00 20:00 Andrew Brown
Womens Prem Div Thu CP2S 18:00 20:00 Andrew Brown
Womens 3rd Div Wed CP1N 18:30 20:00 Tiffany Burgess
Womens 4th Div Tue CP2S 18:00 20:00  Dave Moore-Evans
Womens 4th Div Thu CP2S 18:00 20:00 Dave Moore-Evans
Womens 5th Div Tue GW3S 18:00 19:30 Najib Arte
     
Premier Div Mens Tue CP1N 18:00 20:00 Troy Taylor
Premier Res. Mens Tue CP1S 18:00 20:00 Dave Gambley
Premier Div Mens Thu CP1N 18:00 20:00 Troy Taylor
Premier Res. Mens Thu CP1S 18:00 20:00 Dave Gambley
2nd Div Mens Wed CP2N 18:00 20:00 Pete Weingarth
3rd Div Mens Wed GW3N 18:00 19:30 Michael Buckley
4th Div Mens Thu GW3N 18:00 19:30 Paul Hampson
6th Div Mens Thu CP2N 18:00 19:30 Caelan Hickson
7th Div Mens Thu GW3S 18:00 19:30 Daniel Perritt